Vízum pro cestu na Floridu

Publikováno: Jun 17, 2019, Upraveno: Nov 09, 2019 | Tagy: USA Visa Application, USA Visa Requirements, USA Visa

Úvod

Níže uvedený článek poskytuje informace o získání víza pro návštěvu Floridy nebo bezvízového styku pro Floridu.

Florida je stát pro milovníky pláží. Tento stát se může pochlubit více než 600 mílemi pláží. Pohodová atmosféra a příjemné klima dělají z tohoto státu skvělý cíl pro turisty.

Miami je žhavým lákadlem pro turisty, protože neustále hostí řadu událostí od profesionálních sportovních týmů, hudebních akcí a různé další atrakce. Populární pás Miami Beach je také oblastí, kde se turisté vyhřívají na slunci a obědvají v restauracích na pobřeží. Mezi další populární města patří Orlando, domov Disney World, Fort Lauderdale, kde nalezeme několik populárních pláží, stejně jako Key West, populární ostrov ve floridském průlivu, asi 4 hodiny jízdy od Miami.

Turisté, kteří chtějí tento stát navštívit, musí získat vízum pro návštěvu Floridy nebo cestovat na Floridu prostřednictvím bezvízového styku v závislosti na účelu své návštěvy, stejně jako na svém státním občanství.

Program bezvízového styku (VWP)

Program bezvízového styku (Visa Waiver Program – VWP) umožňuje obyvatelům účastnících se zemí (v současné době 39) navštívit Floridu bez nutnosti víz pro pobyt v délce 90 dní nebo méně. Kandidáti musí být oprávnění k využívání VWP a musí před odjezdem na Floridu, letecky nebo po moři, vlastnit povolení Elektronického systému pro cestovní autorizaci (ESTA). Musíte splnit většinu z následujících předpokladů, abyste mohli byli oprávněni zařadit se k programu ESTA:

  • Účel cesty musí být na dané vízum povolen
  • Obchod
  • Turistika
  • Účely cesty, které nejsou povoleny v programu bezvízového styku

Turistické vízum / návštěvnické vízum

Pokud nemáte nárok na ESTA, můžete být oprávněni požádat o vízum kategorie "B" pro cestu na Floridu. Vízum typu B2 je vydáváno pro turistické účely, vízum B1 je vydáváno pro obchodní účely. K dispozici je také vízum B1 / B2, které lze využít jak pro obchodní účely, tak pro turistické účely. Zde jsou kroky, podle kterých je třeba postupovat, při žádosti o vízum kategorie B:

  • Vyplňte online žádost o vízum (DS-160)
  • Sjednejte si pohovor na ambasádě Spojených států
  • Uhraďte poplatek za žádost DS-160 (160 USD)
  • Shromážděte potřebnou dokumentaci
  • Volitelné: shromážděte další dokumentaci, která dokazuje, že máte v úmyslu Floridu na konci vaší návštěvy opustit; a
  • Zúčastněte se pohovoru na ambasádě

Pokud je vaše žádost o vízum schválena, vaše vízum vám bude vydáno.

Pokud jste držitelem cestovního pasu ze země zahrnuté do pragramu bezvízového styku a chcete získat ESTA pro turistické, obchodní, lékařské nebo tranzitní účely, začněte se svou žádostí, nebo navštivte stránku FAQ, kde se o ESTA dozvíte více.

Zažádejte o ESTA

Podíl

FacebookTwitterYoutube

Zažádejte o ESTA

ESTA je povolení ke vstupu, které potřebuje každý cestující, který po moři nebo letecky navštíví Spojené státy za účelem turistiky, tranzitní nebo služební cesty na dobu kratší než 90 dní.

Zažádejte o ESTA

Tweets